top of page

Working in the Metaverse

公開·71 メンバー

[[[jetoni==]]===] Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 17/10/2023


5 sht 2023 — LIVE. Search. Kërko keyboard_arrow_right. Opinion · Aktualitet · Politikë ... Miqësore/ Shqipëria U-19 barazon me moshatarët e kombëtares së ...


Do doja të përjetoja sërish ato ndjesi. T’i e njeh në detaje këtë ekip, këtë grup, e besonit që do vinit në këtë pikë, të sfidonit Çekinë si kokë grupi, kujtoj që e nisëm me humbje përballë Polonisë… Të them të vërtetën, u bënë vite që punojmë me këtë grup. Isha i bindur që rezultatet e Nations League nuk të jepnin ato që ky grup meritonte. Ne ishim shumë pranë një Play off për botërorin, dy vite më përpara. Turkey U19 vs Albania U19 | 3rd Division LIVE (2023) 3 ditë më parë — LIVE STREAMING Turkey U19 vs Albania U19 | 3rd Division LIVE (2023) Watch Live Here : https://channel9.stream-unlimited.live/soccer.php Turkey ... Sylvinho theksoi se deri këtu kemi arritur pa Brojën, pra la të kuptohet që duhet ta fitojë vendin në një farë mënyre, ose i duhet kohe. A do të jetë pak më e vështirë tani për Brojën, pa një mungesë të gjatë, pas një dëmtimi të rënde, apo pret që Sylvinho t’i besojë menjëherë? Sylvinho dhe çdo trajner tjetër, kjo është standarte. Në një ekip është forca e grupit. Kushdo që vjen më pas, duhet të shtojë forcën e grupit. Mos të ndalemi te forca individuale. -Zbresim pak më poshtë te dyshja Nedim Bajrami dhe Kristjan Asllani, çfarë ka ndryshuar tani, pse Reja e kishte të vështirë t’i besonte, çfarë bëri ndryshe Sylvinho, si e ke parë paraqitjen e tyre… Si Bajrami dhe Asllani, janë lojtarë pak a shumë me të njëjtat cilësi. Bajrami po kalonte periudhë të vështirë te ekipi i tij. Të dy lojtarëve i është rritur shumë besimi. Janë momente të tilla kur i jepet avantazhi një lojtari, më pas i jepet dikujt tjetër. -Çfarë sfidë pret përballë Çekisë Salihi? 14-Më jep një parashikim Me 1-0 jam në rregull (Qesh). Bekim Balaj Albania U19 score listed first, score column indicates score after each Balaj's goal. "Bekim Bala: Po përjetoj njëlloj ëndrre në Turqi…" (in Albanian). Turqia U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt 14 tetor 2023 Shiko T 3 ditë më parë — Turqia U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt 14 tetor 2023 Shiko Tv. 1 tet 2023 — Për Kombëtaret U19 dhe U17 janë në program nga dy ndeshje miqësore. Kur nuk ke rezultatet, fillon humb lidhjen. Fakt është që pas kohës tende, Shqipëria ka filluar të shënojë gola të çmendur, çfarë ka ndryshuar, tani të gjithë tentojnë kuadratin, të gjithë gjuajnë, ka qenë një ide, një udhëzim i Sylvinho-s, me Rejan psh kjo nuk ndodhte thuajse kurrë, shumë rrallë. Këto janë detaje. Ne kemi fatin që janë pjesë e grupit lojtarë me aftësi të tilla. Ti i thua që të godasësh, por kur nuk e ka aftësinë, është e kotë. Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 tetor 2023 Progrès Niederkorn Gjilani (transmetim i drejtpërdrejtë! ) Ndeshja u ndjek edhe nga ambasadori i Turqisë në Tiranë, Murat Ahmet Yörük dhe bashkëshortja e tij, Ayşegül Erdal Yörük, si dhe nga tifozë që mbështetën ekipin turk. Kombëtarja U19 e Shqipërisë në volejboll për femra është mundur me rezultatin 3-0 (25-13, 25-6, 25-9) nga ekipi i Polonisë. Në Tiranë dhe Durrës sportdashësit kanë ndjekur ndeshjet e këtij kampionati, që vazhdon prej disa ditësh, ndërsa do të përfundojë më 9 shtator. Turkey U19 vs Albania U19 live score, H2H and lineups Türkiye U19 is going head to head with Albania U19 starting on 14 Oct 2023 at 11:00 UTC . The match is a part of the U19 Friendly Games. Si një ish bomber që ke realizuar shumë gola fantastik, ke një preference, cili nga golat të ka pëlqyer më shumë? Për mua goli i Asanit me Poloninë ishte i jashtëzakonshëm. Edhe ai i Bajramit, edhe ai i Asllanit në Ishujt Faroe, mund të themi se janë mjaft të bukur. Fakt është gjithashtu që kemi sulmin më të mirë në grup, 8 gola në 5 ndeshje, a është kjo pika më e fortë e këtij grupi, kishim shumë vite që nuk shihnim një ekip kaq sulmues, duhet të vinte një brazilian që të shihnim një Shqipëri kaq sulmuese, apo ka të bëjë me brezin, me lojtarët që kemi në dispozicion? Trajneri gjithmonë ka meritat e veta te çdo gjë që ndodh. Federata Shqiptare e Futbollit | Tirana ℹ️ Shqipëria U-19 ka barazuar 1-1 kundër Turqisë U-19 dhe golin e ka shënuar Flavio Sulejmani. Kombëtarja U-17 triumfoi me përmbysje ndaj Kosovës U-17. Kujtojmë që humbën me Poloninë. Isha i bindur që ky grup do bënte hapin tjetër. Hapi vonoi pak kohë, pra 1 ose 2 vite. Salihi, ju keni qenë pjesë e stafit edhe te Edy Reja, edhe te Sylvinho, çfarë bëri ndryshe Sylvinho, si ka mundësi që ndryshojë imazhin e Shqipërisë në kaq pak kohë, çfarë bëri ndryshe nga Reja, përveç skemës sigurisht… Sylvinho duke qenë trajner në moshë të re, kishte energji për të filluar nga fillimi. Për këto detaje, nuk kishte kohë Reja. Jemi duke kaluar një periudhë, ku përveç Brojës dhe Kumbullës, të gjithë po luajnë. Ne kemi anën më të rëndësishme, rezultatet. Evropiani i Volejbollit, Turqia përballet me RusinëTIRANË (AA) - Janë zhvilluar në Shqipëri ndeshjet e ditës së tretë të fazës finale të Kampionatit Evropian të Volejbollit U-19 për femra, raporton Anadolu Agency (AA). Ndeshja Rusi-Turqi e zhvilluar në sallën sportive “Feti Borova”, në Parkun Olimpik të Tiranës, përfundoi me rezultatin 3-1 (25-23, 25-12, 16-25, 25-20), në favor të ekipit rus. [HD LIVE#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 dhe U21). i ka GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia, Gjibraltari. (SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live ... Turkey U19 vs Albania U19 "live2023" Turkey U19 vs Albania U19 "live2023". Live HS Sports TV93-11. 27 videosUpdated today. Watch Here : https://highscore777.live/live.php?v=(LIVE)+Turkey+U19+vs+ ... Shqipëria U19 barazon 1-1 në miqësoren ndaj Turqisë. Në 2 ditë më parë — Shqipëria U-19 barazoi ndeshjen e parë miqësore ndaj moshatarëve të saj nga Turqia me shifrat 1-1. Ndeshja u zhvillua në Turqi në stadiumin ... FSHF - Federata Shqiptare e Futbollit Miqësoret ndaj Turqisë/ Shqipëria U‑19 barazon ndeshjen e parë. Shqipëria U Live · Biletaria online · Kontakt · Datat e Kurseve · Talenti Shqiptar · 5×5. Diçka e tillë do ishte gabim. Ernest Muçi, po kalon një formë të shkëlqyer këtë periudhë, çfarë mendimi ka Sylvinho për këtë lojtar, po ju Salihi si mendoni, është momenti për t’i besuar më shumë një lojtari të tillë? Po bëhet lider te një ekip që ka emër në Europë. Janë ndeshje specifike që duhen lojtarë specifikë. Kjo mund të jetë ndeshje e tillë që mund të zgjidhet nga lojtarë të veçantë. INTERVISTA/ Analiza e një “bomberi”, nga skema te yjet e Sylvinho-s, Salihi “skanon” KombëtarenKoha e të vërtetës për Shqipërinë e Sylvinhos. Kuqezinjtë presin në “Air Albania” Çekinë, në një takim mjaft me peshë për kualifikueset Euro 2024. Ish-lojtari i Shqipërisë, Hamdi Salihi, në një intervistë ekskluzive për Sport News në News 24, në emisionin e drejtuar nga Trevisa Tufa, u shpreh optimist për të ardhmen e Kombëtares, për shkak të cilësive të mëdha që ka grupi. Salihi, çfarë të mungon më shumë nga Kombëtarja, si është më bukur, ku janë emocionet më të forta, si lojtar, si pjesë e stafit, apo si tifoz? Ndjesia si lojtar nuk krahasohet me asgjë tjetër. Analiza e një “bomberi”, nga skema te yjet e Sylvinho-s, 2 ditë më parë — Koha e të vërtetës për Shqipërinë e Sylvinhos. Kuqezinjtë presin në “Air Albania” Çekinë, në një takim mjaft me peshë për kualifikueset Euro ... Ka të bëjë edhe grupi. Në anën sulmuese po jepet një kontribut i rëndësishëm. Dua të ndalem te dy lojtarë Salihi, mqs jeni imazhi i “bomberit” po bej një intervistë ofensive. Armando Broja, çfarë pret nga shkodrani yt? Broja, u bë e disa-ta herë që ne e diskutojmë. Ai ka aftësi të jashtëzakonshme. Janë pak lojtarët që e kanë atë driblim me topin në këmbë. Shpresoj që vetëm të jetë mirë, pasi ka kaluar një dëmtim që do kohën e vet për t’u rikthyer. Përmbytjet në Turqi, shkon në 5 numri i viktimave 5 sht 2023 — LIVE. Search. Kërko keyboard_arrow_right. Opinion · Aktualitet · Politikë Miqësore/ Shqipëria U-19 barazon me moshatarët e kombëtares së ...


グループについて

メタバースを利用したビジネス環境整備に関して、実験やコラボレーションを通じてプロジェクトとして推進していきます。

メンバー

bottom of page