top of page

Working in the Metaverse

公開·54 メンバー

Shqipëria Bullgaria shiko live 17 tetor 2023


[SHIKO ONLINE]]###] Shqipëria U21 Bullgaria U21 shiko live 20 qershor 2023 Though the landscape has shifted somewhat, these teams still remain heavyweights ...


RTSH 3 is dedicated to Albanians living abroad. Edhe ishte hajde apliko dhe pastaj më thirri disa ditë më vonë dhe më tha “Më fal Gjon, jeni 22 kandidatë dhe janë 20 vende. RTSH 24 Live. DVB-T: Klan HD, ABC News HD, Klan Kosova HD, Klan Plus HD, RTSH 1 HD, RTSH Sport, RTSH Muzike, RTSH Art, Top Channel HD, My Music, Top News, News 24, Vizion Plus, Shijak TV. Ekonomi. rtsh sport live shqiperiRTSH TV, TV, Programe, Filma, Sport. The channel doesn't load? Kanal tematik i medias së shërbimit publik, RTSH Radio Televizioni Shqiptar Gjatë një interviste të dhënë për ABC e Pasdites, ai kishte treguar se ka pasur dëshirën që të përfaqësonte Shqipërinë, por … RTSH Sport IPTV Tring Sport 4 HD, pjesë e DigitAlb/ 1. RTSH Sport Watch Live HD. [HD LIVE] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 shtator 20 ... Shqipëria U-21 do zhvillojë një ndeshje miqësore përballë moshatarëve nga Bullgaria. Trajneri Alban Bushi ka zbardhur listën me 22 emrat e ftuar për këtë ... The fans leave the RED and BLACK national team 'in 17 orë më parë — Air AlbaniaThe Albanian national football team plays tomorrow at 18:00 against Bulgaria in the friendly that takes place at Air Albania. Stream Live TV in any of your devices. Ndeshja LIVE, drejtpërsëdrejti nga “Estadi Nacional” në komentin e Kristo Thoma dhe Shkëlqim Muçës. Kombëtarja shqiptare U-19 ka zhvilluar këtë të mërkurē ndeshjen e parë miqësore – vëllazërore me Kosovën U-20. TV 7. Alb UK. TV Dielli. User Rating. Program me muzike shqiptare te te gjitha krahinave dhe trevave shqiptare. Shiko RTSH Sport Live ne kualitetin HD, shikim te kendshem. RTSH 3. RTSH sport Radio Televizioni Shqiptar (English: Albanian Radio and Television – RTSH) is the public broadcaster of Albania, founded in 1938 in Tirana. Tring Sport 1 HD, 3. The earthquake lasted at least 50 seconds and was felt in Albania's capital Tirana, and in places as far away as Bari, Taranto and Belgrade, 370 kilometres (230 mi) northeast of the epicentre. Bullgari, miqësorja e së martës në “Air Albania”, gjykojnë një 1 ditë më parë — Shiko LIVE ALBUK TV · Kreu · Shqiperia · Kosova · Maqedonia · UK · Bota · Sport Shqipëri – Bullgari, miqësorja e së martës në “Air Albania”, ... Sot, live në Shqipëri! ... Bullgaria mban peng rrugëtimin e integrimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut Shiko të gjitha · ' Tërmet' në PS, Rama shkarkon sekretarët ( 26 korrik ... Vetoja bullgare 'pengesë' për Shqipërinë', ambasadori LIVE UPDATES. 47 MINUTA ME PARE LIVE UPDATES k.m.. Zbulohet parcela me kanabis Newsroom 8 | ALIMEHMETI: PACIENTËT BESUAN TEK RECETA VIRALE. Shiko video te ... rtsh sport live shqiperi ... Bulgaria Burkina Faso Burundi Cambodia Cameroon Canada Cape Verde Chile China Colombia Congo Congo … Watch Albania Televisions Channels live streaming Web TV ... Shqipëria U21 zyrtarizon miqësoren me Bullgarinë në ... Liv