top of page

Working in the Metaverse

公開·71 メンバー

[[ВО ЖИВО@@]*] Македонија Armenia пренос 17/10/2023


30.9.2023 — ] Брегалница Штип Академија ПандевИако [гледајте*] Победа Македонија Ѓорче Петров[Пренос во живо!!! ] ... Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris ...


(ДЕНЕС) Работнички Тиквеш гледајте во живо 1 1.10.2023 — [пренос во живо] Шкупи Силекс пренос во живо 20 август Во живо Македонија ЃП Македонија ЃорчеSoil Dynamics and Earthquake Engineering, 88. Користење најнова технологија, камера на јаже за топ кадри, репетиција на 4 камери, графика на екран, резултати во живо и тајмер. Достава до повеќе канали Корпоративен Пренос во живо на секаков вид на корпоративни настани и семинари со една или повеќе камери, можност за меѓусебно поврзување на различни сали или локации со двонасочно видео и аудио без каснење и слично во FULL HD или 4К Приватен настан Покривање на секаков вид на приватни настани со една или повеќе камери. Корпоративни настани, Свадби или свечености, може да им обезбедиме заштитен линк во живо плус можност за двонасочна комуникација и чат www. livestream. mk Зошто LiveStream. mk Следење на најновите техногии за пренос во живо, камери и аудио опрема со миксање и поврзување жичено или бежично Користење на најновите технологии за пренос и достава на видео сигнал од која било точка на планетата земја 2С Студио со својот сервис ЛајвСтрим. (((Спорт))) Шведска U21 Македонија U21 пренос 8 8.9.2023 — Armenia −21 2025 UEFA European Under-21 Championship[edit] Sweden +5 13 Oct 10 Oct '24 20 Nov 8 Sep 6 Sep '24 Moldova 10 Sep '24 12 Sep 25 ... Пренос од 🇦🇲Ерменија -... - MacedonianFootball.com 18.11.2020 — Пренос од Ерменија - Македонија од 18 часот на SportKlub 2 Squad for Ukraine qualifier & Armenia friendly anno... Ilija Ivanoski ... (ТВ ВО ЖИВО<<) Струга Бреидаблик видео стриминг од [пренос во живо@@] Жалгирис Струга гледајте во живо 11(FREE<) Celje vs Makedonija live watch 26 June 2023 05 and 1Хегелман Литауен Каунас - КФ Шкупи Скопие - ... Прв пат овие две репрезентации играа една против друга во квалификациите за ЕУРО 1996, што беше прв квалификациски цуклус и за двете по стекнувањето на независност од Југославија и СССР. Тој 10 мај 1995 во Ереван одиграа интересен натпревар, Ерменците поведоа со 2:0, а потоа Ѓорѓи Христов со својот прв репрезентативен гол намали на 2:1 за подоцна дефанзивецот Љупчо Марковски да погоди за израмнување и поделба на бодовите. На тој натпревар капитен беше Дарко Панчев, а настапија и легенди како Митко Стојковски, Вујадин Станојковиќ, Данчо Целески, Илија Најдоски, Чеде Јаневски, Бобан Бабунски, Жарко Серафимовски, Тони Мицевски, како и Неџмедин Мемеди и Драги Канатларовски кои влегоа од клупата. [[Пренос во живо@@@]!] Македонија U21 Финска ... [Пренос во живо@@@]!] Македонија U21 Финска U21 пренос 25 март 2023 Звезда Armenia http://www. livescore. - Ќе ги гледаме видеоснимките со натпреварите ... Group | ErieAPAA - Erie Asian Pacific American Association 23.9.2023 — ] Брегалница Штип Академија ПандевИако [гледајте*] Победа Македонија Ѓорче Петров[Пренос во живо!!! ] Armenia Aruba Here on FK Makedonija ... (ФУДБАЛ) Академија Пандев Силекс гледја во живо 24 9.9.2023 — Фудбал, Куп на Македонија. FK Akademija Pandev - FK Sileks ((гледајте во живо-)) Победа Скопје пренос 4 декември 2022 4. 12. 2022 — 2022, 14 ... Директен пренос од 🇲🇰Македонија 15.11.2020 — Директен пренос од Македонија - Естонија ќе оди на SportKlub 2 Armenia friendly announced. Squad for Ukraine qualifier & Armenia ... Време (денови) 15 Да се ​​преговара Опис на производите Име Винил за пренос на топлина со издуван за маица Материјал PU Боја Црна, бела, црвена, сина жолта, црвена итн може да биде прилагодена Температура на пренос 150°C Време на трансфер 12-15с Пилинг Ладно/топло Опис Пробајте го нашиот НОВ HT Puff Heat Transfer Vinyl за 3D мек издуван изглед! Нудејќи опции за бела и црна и други бои, овој винил се надувува по топлотното притискање на вашата облека. Puff heat transfer labels printer for t-shirtДетали за производот Ознаки на производи Преглед Брзи детали Метод: Печатење со пренос на топлина Употреба: Облека Место на потекло: Фуџијан, Кина Име на брендот: АОМИНГ Број на модел: печатење на издуван пренос на топлина-EL клучен збор: лого за пренос на топлина Големина на страница: 42cm*62cm 45cm*60cm Време на трансфер: 10-12 секунди Температура на пренос: 135-150℃ Начин на печатење: Офсет/печатење на екран Други употреби: За багаж, чанта, маица и сл Време на испорака: 5-7 дена Доказ: Бесплатно мастило: еколошки Способност за снабдување Способност за снабдување1000000 Парчиња/парчиња месечно Броеви за пренос на топлина во фудбал Пакување и испорака Детали за пакувањеПлоестер торба внатре и стандардна кутија надворПристаништеКсијаменВодечко време: Количина (листови) 1-10000 > 10000 Исток. Почетна - LiveStream.mk by 2S Armenian, Assamese, Aymara, Azerbaijani, Bambara, Basque, Belarusian Добредојдовте во livestream.mk, дел од 2С Потребен ви е пренос или поддршка во живо за: ... Изработка на посебна веб страница прилагодена за настанот. Пренос во живо доколку е потребно на јутуб и фејсбук. Музички настан Пренос во живо на настани од јавен карактер на отворено и затворено до 12 камери, можност за дрон или камера на јаже во затворен простор. Пренос истовремено на повеќе канали (Youtube, Facebook, Twitter, Instagram) FULL HD/4K Спортски настан Покривање со Видео, Аудио и Репетиција на секаков вид на спортски настани. Почетна - LiveStream. mk by 2SДобредојдовте во livestream. mk, дел од 2С Потребен ви е пренос или поддршка во живо за: Online Настани, Конференции, Конгреси Дали знаевте дека вашиот онлајн настан може да изгледа поинаку? Целосно брендирање, поддршка, графички решенија, логоа, можност за реклами, слика во слика на сервисот zoom. us и сличните сервиси како него за семинари, конгреси, симпозиуми и секакви онлајн настани. [гледајте во живо=] Шкупи Струга пренос 1 октомври 2023 30.9.2023 — ] Брегалница Штип Академија ПандевИако [гледајте*] Победа Македонија Ѓорче Петров[Пренос во живо!!! ] Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris ... (СТРИМИНГ<<) гледја во живо 30/09/2023 пред 6 дена 29.9.2023 — Македонија Ѓорче Петров Тиквеш Директниот пренос 5 март 2023 (Стриминг! ) Armenia Aruba Here on FK Makedonija Gjorce Petrov vs Spartak Varna ... Печатач за етикети со издуван пренос на топлина за маица Пробајте го нашиот НОВ HT Puff Heat Transfer Vinyl за 3D мек издуван изглед!Нудејќи опции за бела и црна и други бои, овој винил се надувува по топлотното ... Македонија - Ерменија по 9-ти пат: Време е за одмаздаОд 15 часот репрезентацијата на Македонија ќе излезе на мегдан со стариот познаник, и должник, селекцијата на Ерменија. Од последниот дуел во Скопје: Тигран Барсегјан и Иван Тричковски; Фото: ФФМ Фудбалерите на двете репрезентации во досегашната историја се сретнале дури 8 пати, од првиот во 1995 години, па сѐ до последниот пред две години. Исходот е изедначен, по три пати славела секоја репрезентација, но Ерменците постигнале повеќе голови и ги имаат највисоките победи. 1903.03.19_The New York Times – Armenia and Macedonia ARMENIA AND MACEDONIA. by the Sultan's Orders. Special Cablegram. Turkish atrocities. they maltreated. that he may kill, provided he pays?” wise,” ...


グループについて

メタバースを利用したビジネス環境整備に関して、実験やコラボレーションを通じてプロジェクトとして推進していきます。

メンバー

bottom of page